WJ200-110HF Variable Frequency Drive WJ200 11.0kW 3-ф/380
Є в наявності
sku: WJ200-110HF
Series: WJ200
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 31 A
IP protection level: 20
  • Documentation
  • Reviews (1)
brand Hitachi
Series WJ200
sku WJ200-110HF
Main Power 11 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 31 A
Number of discrete inputs 7
Documentation. Variable Frequency Drive WJ200 11.0kW 3-ф/380 ( WJ200-110HF )
Product Reviews
1
Олексій М.
SIMILAR WJ200-110HF GOODS
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive WJ200 11.0kW 3-ф/380 ( WJ200-110HF ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for WJ200-110HF, series WJ200 from manufacturer Hitachi . Buy WJ200110HF and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy WJ200-110HF only high quality at affordable prices. Guarantee. WJ200-110HF