SJ700D-110HFEF3 Variable Frequency Drive SJ700 11.0kW 3-ф/380
Є в наявності
sku: SJ700D-110HFEF3
Series: SJ700
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 29 A
Series SJ700
sku SJ700D-110HFEF3
Main Power 11 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 29 A
Maximum output frequency 400 Hz
EMC filter No
Height 260 mm
Width 210 mm
Depth 170 mm
Programmator No
Documentation. Variable Frequency Drive SJ700 11.0kW 3-ф/380 ( SJ700D-110HFEF3 )
Product Reviews
1
Ігор В.
Взяв цей Hitachi SJ700D-110HFEF3 для оновлення вентиляції на виробництві. 11 кВт потужності з головою вистачає, працює від стандартних 380В. Що одразу відзначив, так це можливість як скалярного, так і векторного керування – це дуже зручно для різних типів навантажень. Особливо порадував вбудований ПІД-регулятор, для стабілізації тиску в системі це мастхев. По комунікації: Modbus RTU через RS485 без проблем прив'язали до нашої SCADA, є ще й Profibus, що для майбутніх розширень плюс. Кількість входів-виходів теж норм: 3 аналогових, 8 дискретних на вхід, і 1 аналоговий, 5 дискретних, плюс релейний на вихід – дозволяє підключити все необхідне. Частота до 400 Гц теж хороший показник. За габаритами (210x260x170 мм) він досить компактний, в існуючу шафу вписався без проблем. В chastotnik.ua все пройшло гладко, проконсультували, підібрали, відправили швидко. Задоволений покупкою
SIMILAR SJ700D-110HFEF3 GOODS
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive SJ700 11.0kW 3-ф/380 ( SJ700D-110HFEF3 ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for SJ700D-110HFEF3, series SJ700 from manufacturer Hitachi . Buy SJ700D110HFEF3 and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy SJ700D-110HFEF3 only high quality at affordable prices. Guarantee. SJ700D-110HFEF3