VFD450B43A Variable Frequency Drive VFD-B 45.0kW 3-ф/380
sku: VFD450B43A
Клікніть для збільшення
Delta Electronics
see_alternalive_items
Ми зрадістю підбермо Вам аналог Професійний підбір за тел. (093) 1701425
brand: Delta Electronics
Series: VFD-B
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 91 A
IP protection level: 20
  • Documentation
  • Reviews (0)
brand Delta Electronics
Series VFD-B
sku VFD450B43A
Main Power 45 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 91 A
Maximum output frequency 400 Hz
Product weight 36 kg
IP protection level IP20
EMC filter Available
Height 589 mm
Width 370 mm
Depth 260 mm