VFD300B43P Variable Frequency Drive VFD-B 30.0kW 3-ф/380
sku: VFD300B43P
brand: Delta Electronics
Series: VFD-B
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 60 A
IP protection level: 20
brand Delta Electronics
Series VFD-B
sku VFD300B43P
Main Power 30 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 60 A
Maximum output frequency 400 Hz