VFD185F23A Variable Frequency Drive VFD-F 18.5kW 3-ф/220
sku: VFD185F23A
brand: Delta Electronics
Series: VFD-F
Supply input: 3x220 V
Сurrent: 0 A
IP protection level: 20
brand Delta Electronics
Series VFD-F
sku VFD185F23A
Main Power 18.5 kW variable frequency drives
Supply input 3x220 V
Supply output 3x220 V
Mmax (1 min) 110-130 %
Maximum output frequency 120 Hz