VFD185B43P Variable Frequency Drive VFD-B 18.5kW 3-ф/380
sku: VFD185B43P
brand: Delta Electronics
Series: VFD-B
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 38 A
IP protection level: 20
brand Delta Electronics
Series VFD-B
sku VFD185B43P
Main Power 18.5 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 38 A
Maximum output frequency 400 Hz