VFD110E43C Variable Frequency Drive VFD-E 11.0kW 3-ф/380
sku: VFD110E43C
Клікніть для збільшення
Delta Electronics
see_alternalive_items
Ми зрадістю підбермо Вам аналог Професійний підбір за тел. (093) 1701425
brand: Delta Electronics
Series: VFD-E
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 24 A
IP protection level: 20
  • Documentation
  • Reviews (0)
brand Delta Electronics
Series VFD-E
sku VFD110E43C
Main Power 11 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 24 A
Maximum output frequency 600 Hz