VFD075E23A Variable Frequency Drive VFD-E 7.5kW 3-ф/220
sku: VFD075E23A
brand: Delta Electronics
Series: VFD-E
Supply input: 3x220 V
Сurrent: 0 A
IP protection level: 20
brand Delta Electronics
Series VFD-E
sku VFD075E23A
Main Power 7.5 kW variable frequency drives
Supply input 3x220 V
Supply output 3x220 V
Mmax (1 min) 150 %
Maximum output frequency 600 Hz