ATV320U75M3C412 Variable Frequency Drive Altivar 320 Solar 7.5kW 3ph/220V
Є в наявності
sku: ATV320U75M3C412
Клікніть для збільшення
Schneider Electric
Є в наявності
brand: Schneider Electric
Series: Altivar 320 Solar
Supply input: 3x220 V
Сurrent: 30 A
IP protection level: 20
Hybrid Power (AC/DC-Solar): Yes
brand Schneider Electric
Series Altivar 320 Solar
sku ATV320U75M3C412
Main Power 7.5 kW variable frequency drives
Supply input 3x220 V
Supply output 3x220 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 30 A
Maximum output frequency 600 Hz
IP protection level IP20
EMC filter No
Linear U/f control law Available
Quadratic control law U/f2 Available
Inbuilt panel Несъемная
Maximum number of fixed speeds 16
Number/type of analog inputs 3 (1: 0-10V; 1: -10...+10V; 1: 0(4)-20mA)
Documentation. Variable Frequency Drive Altivar 320 Solar 7.5kW 3ph/220V ( ATV320U75M3C412 )
Product Reviews
No reviews yet. Be the first!
SIMILAR ATV320U75M3C412 GOODS
Characteristics
brandDanfossDelta ElectronicsINVTMitsubishi ElectricVeichi
Seriesic2VFD-EGD27FR-DAC01
Supply input, V3x3803x3803x3803x3803x380
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive Altivar 320 Solar 7.5kW 3ph/220V ( ATV320U75M3C412 ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for ATV320U75M3C412, series Altivar 320 Solar from manufacturer Schneider Electric . Buy ATV320U75M3C412 and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy ATV320U75M3C412 only high quality at affordable prices. Guarantee. ATV320U75M3C412