VFD037C43A Variable Frequency Drive VFD-C2000 3.7kW 3-ф/380
Є в наявності
sku: VFD037C43A
Клікніть для збільшення
Delta Electronics
Є в наявності
brand: Delta Electronics
Series: VFD-C2000
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 8.1 A
IP protection level: 20
Hybrid Power (AC/DC-Solar): Ні
Remote Control: Yes
  • Documentation
  • Reviews (2)
brand Delta Electronics
Series VFD-C2000
sku VFD037C43A
Main Power 3.7 kW
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 8.1 A
Maximum output frequency 600 Hz
IP protection level IP20
EMC filter No
Height 250 mm
Width 130 mm
Depth 170 mm