131B8907 Variable Frequency Drive VLT FC202 AQUA 2.2kW 3-ф/380
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (2)
| brand | Danfoss |
| Series | VLT FC202 AQUA |
| sku | 131B8907 |
| Main Power | 2.2 kW |
| Supply input | 3x380 V |
| Supply output | 3x380 V |
| Mmax (1 min) | 110-130 % |
| Сurrent | 5.6 A |
| Maximum output frequency | 1000 Hz |
| Product weight | 4.9 kg |
| IP protection level | IP20 |
| EMC filter | Available |
| Height | 246 mm |
| Width | 90 mm |
| Depth | 205 mm |
| Braking module | Available |
| Inbuilt PLC | Available |
| Built-in regulator | PID |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | Available |
Documentation. Variable Frequency Drive VLT FC202 AQUA 2.2kW 3-ф/380 ( 131B8907 )
Product Reviews
2Олексій Іванович
Брав цей перетворювач для насоса на своє виробництво. Раніше насос включався різко, були гідроудари, і електрика скакала. З цим Данфосом проблема зникла. Тепер движок запускається плавно, без ривків, і напруга в мережі тримається нормально. Кажуть, що ще й електроенергію економить, але поки не рахував. працює тихенько) Задоволений, що вибрав його, хоч і дорожчий за деякі аналоги.
Андрій Семененко
Поставили цей частотник Danfoss VLT FC202 AQUA на насосну станцію, замість старого. На 2.2кВт модель. Що скажу – працює як годинник. Особливо порадував вбудований ПІД-регулятор, для підтримки тиску в системі те, що треба. Зручно, що є вбудований гальмівний модуль, не треба нічого додатково докупати. Інтегрували його в нашу SCADA через RS485 без проблем. Функціонал для водяних систем дуже продуманий, недарма він AQUA серії. Стабільна робота, немає ніяких перепадів, насос тепер запускається дуже плавно.
To leave a review, please, log in.
SIMILAR 131B8907 GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric | Veichi |
| Series | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 | AC10 |
| Supply input, V | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Сurrent, A | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 | 3 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |