131B0088 Variable Frequency Drive VLT FC302 2.2kW 3-ф/380
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (2)
| brand | Danfoss |
| Series | VLT FC302 |
| sku | 131B0088 |
| Main Power | 2.2 kW |
| Supply input | 3x380 V |
| Supply output | 3x380 V |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Сurrent | 5.6 A |
| EMC filter | Available |
| Built-in regulator | PID |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | Available |
| Linear U/f control law | Available |
| Quadratic control law U/f2 | Available |
| Maximum number of fixed speeds | 0 |
| Number of discrete inputs | 0 |
| Number of discrete (transistor) outputs | 0 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | Ні |
| Remote Control | Ні |
Documentation. Variable Frequency Drive VLT FC302 2.2kW 3-ф/380 ( 131B0088 )
Product Reviews
2Юлія С.
Замовляли для підприємства перетворювач Danfoss FC302, 2.2 кВт. Ця модель у нас вже не нова, надійні машини, працюють без питань. З chastotnik.ua працюємо не перший рік, завжди все оперативно. Менеджери швидко проконсультували, виставили рахунок. Доставка Новою Поштою, документи в повному порядку. Гарна співпраця )))
Олег П.
Взяли цей частотник Danfoss FC302 на об'єкт для керування вентилятором в системі вентиляції. Потужність 2.2кВт, 380В. Що можу сказати, Danfoss тримає марку. Вже не перший раз їх ставлю, проблем не виникало. Тут є ПІД-регулятор, це зручно для підтримки заданого тиску. Векторне керування без енкодера теж виручає, двигун працює стабільно навіть на низьких обертах. Вбудований ЕМС фільтр - окремий плюс, не треба заморочуватись з додатковим обладнанням. Досить компактний. Для наших задач норм
To leave a review, please, log in.
SIMILAR 131B0088 GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric | Veichi |
| Series | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 | AC10 |
| Supply input, V | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Сurrent, A | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 | 3 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |