R912005745 Variable Frequency Drive EFC 5610 1.5kW 3-ф/380
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (3)
| brand | Bosch Rexroth |
| Series | EFC 5610 |
| sku | R912005745 |
| EFC5610-1K50-3Р4-MDA-7P-NNNNN | |
| Main Power | 1.5 kW |
| Supply input | 3x380 V |
| Supply output | 3x380 V |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Сurrent | 3.7 A |
| Maximum output frequency | 400 Hz |
| Product weight | 3 kg |
| IP protection level | IP21 |
| EMC filter | Available |
| Braking module | Available |
| Inbuilt PLC | No |
| Built-in regulator | ПИД |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | Available |
| Vector control mode with encoder | Available |
| Linear U/f control law | Available |
Documentation. Variable Frequency Drive EFC 5610 1.5kW 3-ф/380 ( R912005745 )
-
xFC_x610_sales_presentation_RU_V231.pdf (4.33 MB)
-
EFC_5610_short_manual_RU.pdf (977.81 KB)
-
setupBoschRexroth5610.pdf (1.17 MB)
-
Catalog_EFC_5610_RU.pdf (1.88 MB)
-
EFCx610__instruction_manual_V05RU.pdf (9.53 MB)
-
chastotnik_bosch_rexroth_xFC_x610_manual.pdf (752.75 KB)
-
EFC_5610_broshura.pdf (1.67 MB)
-
Bosch_rexroth_x610_cheat_sheet_V07_Ru.pdf (1.32 MB)
-
EFC_5610_manual_en.pdf (10.37 MB)
Product Reviews
3Сергій Коваленко
Інтегрували Veichi в систему керування старого верстата, потужність 2.2 кВт, однофазний. Налаштування ПІД-регулятора зайняло деякий час, але сам процес логічний. Протоколи зв'язку теж підключили без великих складнощів, для базових потреб цілком вистачає. Хоча для складніших ПЛК-систем я б можливо розглядав більш просунуті моделі Veichi або щось з Schneider. Але для своєї ціни це дуже гідне рішення. Надійність схемотехніки Veichi, до речі, завжди радувала.
Ігор К.
Ставив Veichi 2.2кВт на водопостачання, для насоса. Клеми зручні, монтаж зайняв небагато часу. Інструкція норм, хоч і дивився більше на звичні схеми. Запустив, працює тихо. Захист IP20 в принципі достатній для шафи. Подобається, що Veichi завжди можна швидко замінити, якщо щось згорить. А то бувають такі, що потім півдня шукаєш аналог, а тут все просто)
Олег Петренко
Купили цей частотник Veichi для нашого невеликого конвеєра. Встановили швидко, все зрозуміло. Працює стабільно, без проблем. Тепер можемо плавно регулювати швидкість, дуже зручно.
To leave a review, please, log in.
SIMILAR R912005745 GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Series | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Supply input, V | 3x380 | 1x220 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Сurrent, A | 2.2 | 7.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |