R912005736 Variable Frequency Drive EFC 5610 11.0kW 3-ф/380
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (2)
| brand | Bosch Rexroth |
| Series | EFC 5610 |
| sku | R912005736 |
| Main Power | 11.0 kW |
| Supply input | 3x380 V |
| Supply output | 3x380 V |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Сurrent | 24.3 A |
| Maximum output frequency | 400 Hz |
| Product weight | 8 kg |
| IP protection level | IP21 |
| EMC filter | Available |
| Braking module | Available |
| Inbuilt PLC | No |
| Built-in regulator | ПИД |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | Available |
| Vector control mode with encoder | Available |
| Linear U/f control law | Available |
| Quadratic control law U/f2 | Available |
Documentation. Variable Frequency Drive EFC 5610 11.0kW 3-ф/380 ( R912005736 )
-
xFC_x610_sales_presentation_RU_V231.pdf (4.33 MB)
-
EFC_5610_short_manual_RU.pdf (977.81 KB)
-
setupBoschRexroth5610.pdf (1.17 MB)
-
Catalog_EFC_5610_RU.pdf (1.88 MB)
-
EFCx610__instruction_manual_V05RU.pdf (9.53 MB)
-
chastotnik_bosch_rexroth_xFC_x610_manual.pdf (752.75 KB)
-
EFC_5610_broshura.pdf (1.67 MB)
-
Bosch_rexroth_x610_cheat_sheet_V07_Ru.pdf (1.32 MB)
-
EFC_5610_manual_en.pdf (10.37 MB)
Product Reviews
2Андрій (власник майстерні)
Купив цей частотник 11кВт для циркулярки. до цього движок рвав з місця, а тепер пуск мякий, без ривків) дуже добре що регулятор швидкості одразу на панелі, зручно крутить. сам частотник тяжкий, значить метал, відчувається надійність, Bosch Rexroth ж.
Інженер Олег
Ставили цей EFC 5610 від Bosch Rexroth на 11 кВт двигун. З векторним керуванням без зворотнього зв'язку працює стабільно, динаміка хороша. ПІД-регулятор дозволяє точно тримати параметри в технологічному процесі. Вбудований гальмівний модуль дуже зручний, не треба окремо нічого городить. Підключення до мережі Modbus RTU не визвало проблем, все чітко. Це той випадок, коли знаєш, що обладнання надійне і не підведе.
To leave a review, please, log in.
SIMILAR R912005736 GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Series | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Supply input, V | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Сurrent, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |