22BA8P0N114 Variable Frequency Drive PowerFlex 40 1.5kW 1-ф/220
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (2)
| brand | Allen Bradley |
| Series | PowerFlex 40 |
| sku | 22BA8P0N114 |
| Main Power | 1.5 kW |
| Supply input | 1x220 V |
| Supply output | 3x220 V |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Сurrent | 8 A |
| IP protection level | IP20 |
| EMC filter | No |
| Built-in regulator | ПИД |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | No |
| Linear U/f control law | No |
| Quadratic control law U/f2 | No |
| Maximum number of fixed speeds | 0 |
| Number of discrete inputs | 0 |
| Number of discrete (transistor) outputs | 0 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | Ні |
| Remote Control | Ні |
Documentation. Variable Frequency Drive PowerFlex 40 1.5kW 1-ф/220 ( 22BA8P0N114 )
Product Reviews
2Іван М.
потрібно було підключити трифазний мотор на 1.5 кіловата в майстерні, а там тільки однофазна сіть. мучився з кондерами, а потім знайомий порадив взяти частотник. цей Allen Bradley PowerFlex 40 відпрацював на всі сто. підключив, мотор крутить як треба, ніяких просадок. бренд відомий, тож сподіваюсь прослужить довго. ціна трохи кусається, але воно того варте щоб не паритись з переробками чи купівлею нового двигуна
Сергій, головний енергетик
Брали цей PowerFlex 40 на 1.5кВт для заміни старого частотника, який здох. Що сподобалось, це можливість підключення від однофазної мережі 220В, а на виході маємо чисті 3 фази. Дуже зручно, коли на об'єкті тільки однофазка, а двигун трифазний. Інвертор видає свої 8 ампер, все по паспорту. Наявність ПІД-регулятора теж плюс, не треба нічого додатково докручувати. Allen Bradley є Allen Bradley, якість завжди на висоті. Працює стабільно, без проблем. Корпус, правда, IP20, треба враховувати для установки в шафу. Але для своїх задач норм
To leave a review, please, log in.
SIMILAR 22BA8P0N114 GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Series | Micro Drive FC51 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 12 |
| Supply input, V | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 |
| Сurrent, A | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |