22AD6P0N104 Variable Frequency Drive PowerFlex 4 2.2kW 3-ф/380
Є в наявності
sku: 22AD6P0N104
Клікніть для збільшення
Allen Bradley
Є в наявності
brand: Allen Bradley
Series: PowerFlex 4
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 6 A
IP protection level: 20
  • Documentation
  • Reviews (2)
brand Allen Bradley
Series PowerFlex 4
sku 22AD6P0N104
Main Power 2.2 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 6 A
IP protection level IP20
EMC filter No
Built-in regulator ПИД
Scalar control mode Available
Vector control mode without encoder Available
Linear U/f control law No
Quadratic control law U/f2 No
Maximum number of fixed speeds 0
Number of discrete inputs 0
Number of discrete (transistor) outputs 0
Hybrid Power (AC/DC-Solar) Ні
Remote Control Ні
Documentation. Variable Frequency Drive PowerFlex 4 2.2kW 3-ф/380 ( 22AD6P0N104 )
Product Reviews
2
Дмитро Петрович
Поставив цей частотник для водяного насоса на моєму виробництві, 2.2кВт 380В. Тепер пуск насоса плавний, без гідроударів, і можу легко регулювати швидкість подачі води. Мені менеджер казав, що це Allen Bradley, а значить має бути довговічно. З підключенням розібрався, хоч і не електрик. Працює тихо, ніяких проблем. Ціна звісно, не найменша, але за таку річ воно того вартує
Олег К.
Взяли цей частотник PowerFlex 4 на 2.2кВт для вентиляції у цеху, живиться від 3-фазної мережі 380В. Основний плюс, що є векторне керування без енкодера та ПІД-регулятор, це дає можливість гнучко налаштувати роботу вентилятора під різні режими. Вихідний струм 6А з перевантаженням 150% - це хороший запас. IP20 влаштовує, бо стоїть в електрошафі. Allen Bradley - це завжди надійно, хоча і не найбюджетніший варіант. Загалом, ПЧ свою роботу виконує відмінно.
SIMILAR 22AD6P0N104 GOODS
Characteristics
brandDanfossDelta ElectronicsINVTMitsubishi ElectricSchneider Electric
Seriesic2VFD-ELGD10FR-DAltivar 310
Supply input, V3x3803x3803x3803x3803x380
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive PowerFlex 4 2.2kW 3-ф/380 ( 22AD6P0N104 ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for 22AD6P0N104, series PowerFlex 4 from manufacturer Allen Bradley . Buy 22AD6P0N104 and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy 22AD6P0N104 only high quality at affordable prices. Guarantee. 22AD6P0N104