ACS880-01-02A4-3 Variable Frequency Drive ACS880 0.7kW 3-ф/380
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (1)
| brand | ABB |
| Series | ACS880 |
| sku | ACS880-01-02A4-3 |
| Main Power | 0.7 kW |
| Supply input | 3x380 V |
| Supply output | 3x380 V |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Сurrent | 2,4 A |
| Maximum output frequency | 500 Hz |
| Product weight | 6 kg |
| IP protection level | IP21 |
| EMC filter | Available |
| Height | 405 mm |
| Width | 155 mm |
| Depth | 226 mm |
| Braking module | Available |
| Inbuilt PLC | No |
| Built-in regulator | ПИД |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | Available |
Documentation. Variable Frequency Drive ACS880 0.7kW 3-ф/380 ( ACS880-01-02A4-3 )
Product Reviews
1Олексій В.
Поставили ABB ACS880-01-02A4-3 на невеликий конвеєр у цеху. Треба було забезпечити дуже точну підтримку швидкості, щоб не було ривків при завантаженні. 0.7кВт потужності вистачає з головою для нашого двигуна, а трифазне підключення 380В — стандарт для нас. Сам частотник зроблений солідно, одразу видно, що це промислова серія. Сподобалось, що векторне керування працює бездоганно, чутливість класна. Наявність вбудованого гальмівного модуля – це взагалі зручно, не треба було морочитися з зовнішніми резисторами. Для інтеграції у систему АСУТП використовували Modbus TCP, все підключилось без проблем. Також PID-регулятор дає можливість тонко налаштувати процес. З іншими виробниками іноді були нюанси, а тут все інтуїтивно зрозуміло, хоч і функціонал дуже широкий. Задоволений вибором, хоч ціна і не найнижча, але якість повністю її виправдовує. АВВ є АВВ.
To leave a review, please, log in.
SIMILAR ACS880-01-02A4-3 GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Series | Micro Drive FC51 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 12 |
| Supply input, V | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 |
| Сurrent, A | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |