ACS880-01-01A9-5 Variable Frequency Drive ACS880 0.7kW 3-ф/380
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (2)
| brand | ABB |
| Series | ACS880 |
| sku | ACS880-01-01A9-5 |
| Main Power | 0.7 kW |
| Supply input | 3x380 V |
| Supply output | 3x380 V |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Сurrent | 1,9 A |
| Maximum output frequency | 500 Hz |
| Product weight | 6 kg |
| IP protection level | IP21 |
| EMC filter | Available |
| Height | 405 mm |
| Width | 155 mm |
| Depth | 226 mm |
| Braking module | Available |
| Inbuilt PLC | No |
| Built-in regulator | ПИД |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | Available |
Documentation. Variable Frequency Drive ACS880 0.7kW 3-ф/380 ( ACS880-01-01A9-5 )
Product Reviews
2Ольга, менеджер відділу закупівель
Замовляли на chastotnik.ua кілька таких перетворювачів АББ серії ACS880 для нашої ділянки. Потрібні були надійні, знайомі позиції, бо АББ вже давно себе зарекомендував. Менеджер швидко проконсультував, підібрав саме те, що треба. Документи теж всі були ок, доставка новою поштою прийшла без затримок. Наші хлопці вже поставили, кажуть, що працює норм. В принципі, з магазином працювати зручно)
Ігор, інженер АСУТП
Брав цей частотник ABB ACS880 на 0.7кВт для модернізації лінії на нашому виробництві. Що одразу кинулося в око, так це якість збірки, відчувається, що це преміум-сегмент. Для нас було важливо мати точне керування, тому векторний режим без датчика позиції тут дуже доречний, а згодом можна й опціональний модуль зворотного зв'язку додати. Вбудований гальмівний модуль — це великий плюс, не треба окремо нічого докуповувати для гальмування. По комунікаціях теж все супер, маємо вже встановлені модулі під Modbus RTU та Ethernet/IP, що дозволяє легко інтегрувати його в нашу АСУТП. ПІД-регулятор теж працює відмінно, стабілізуючи процес. З таким EMC-фільтром, який тут є, можна не переживати за вплив на мережу. Загалом, ABB тримає марку, обладнання надійне та функціональне, як завжди.
To leave a review, please, log in.
SIMILAR ACS880-01-01A9-5 GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Series | Micro Drive FC51 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 12 |
| Supply input, V | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 |
| Сurrent, A | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |