ACS480-04-03A4-4 Variable Frequency Drive ACS480 1.1kW 3-ф/380
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (2)
| brand | ABB |
| Series | ACS480 |
| sku | ACS480-04-03A4-4 |
| Main Power | 1.1 kW |
| Supply input | 3x380 V |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Сurrent | 3.1 A |
| IP protection level | IPIP |
| EMC filter | Available |
| Height | 223 mm |
| Width | 73 mm |
| Depth | 207.1 mm |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | Available |
| Linear U/f control law | Available |
| Quadratic control law U/f2 | Available |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | Ні |
| Remote Control | Ні |
Documentation. Variable Frequency Drive ACS480 1.1kW 3-ф/380 ( ACS480-04-03A4-4 )
Product Reviews
2Олег С.
Для нового проекту замовляли цей перетворювач частоти ABB. Завжди беремо АББ, бо це перевірений бренд, хоч і дорожчий. Для нас головне – щоб обладнання було якісним і працювало стабільно. Щодо магазину, відвантажили оперативно, всі документи були в порядку. Менеджери допомогли з консультацією, бо потрібно було уточнити деякі моменти по сумісності. В цілому, все ок)
Іван П.
Ставимо ABB ACS480 вже не перший раз, і цей 1.1кВт частотник на 380В не розчарував. Важливий плюс – ємний фільтр ЕМС, що для наших умов з нестабільною мережею дуже добре. Габарити 73х223х207.1 мм дозволили легко вписати його у існуючу шафу. Працює з двигуном на 3.1А номіналом без проблем. Функція векторного керування без датчика положення дає добрий контроль на малих обертах, що критично для нашого обладнання. З ABB завжди впевнений, що отримаєш надійне рішення.
To leave a review, please, log in.
SIMILAR ACS480-04-03A4-4 GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Series | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Supply input, V | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Сurrent, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |