ACQ80-04-015KW-4 Variable Frequency Drive ACQ80 15.0kW 3x380
Є в наявності
sku: ACQ80-04-015KW-4
Series: ACQ80
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 32.0 A
IP protection level: 20
  • Documentation
  • Reviews (2)
brand ABB
Series ACQ80
sku ACQ80-04-015KW-4
Main Power 15 kW variable frequency drives
In Second Power mode 15.0 kW
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 32.0 A
Rated current for the second power 32.0 A
Maximum output frequency 599 Hz
Product weight 5.6 kg
IP protection level IP20
EMC filter Available
Height 240 mm
Width 260 mm
Depth 212.1 mm
Documentation. Variable Frequency Drive ACQ80 15.0kW 3x380 ( ACQ80-04-015KW-4 )
Product Reviews
2
Катерина М.
Олександр К.
SIMILAR ACQ80-04-015KW-4 GOODS
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive ACQ80 15.0kW 3x380 ( ACQ80-04-015KW-4 ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for ACQ80-04-015KW-4, series ACQ80 from manufacturer ABB . Buy ACQ8004015KW4 and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy ACQ80-04-015KW-4 only high quality at affordable prices. Guarantee. ACQ80-04-015KW-4