ACQ80-01-030KW-4 Variable Frequency Drive ACQ80 30.0kW 3x380
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (1)
| brand | ABB |
| Series | ACQ80 |
| sku | ACQ80-01-030KW-4 |
| Main Power | 30.0 kW |
| In Second Power mode | 30.0 kW |
| Supply input | 3x380 V |
| Supply output | 3x380 V |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Сurrent | 62.0 A |
| Rated current for the second power | 58.0 A |
| Maximum output frequency | 500 Hz |
| Product weight | 19.0 kg |
| IP protection level | IP21 |
| EMC filter | Available |
| Height | 636 mm |
| Width | 203 mm |
| Depth | 257 mm |
| Braking module | Available |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | Available |
Documentation. Variable Frequency Drive ACQ80 30.0kW 3x380 ( ACQ80-01-030KW-4 )
Product Reviews
1Олег К.
Поставили цей ACQ80-01-030KW-4 на нашу насосну станцію. До цього стояв старенький Siemens, вже своє відпрацював. Цей ABB, звісно, не з дешевих, але надійність тут на першому місці. Зразу помітив, що є вбудований гальмівний модуль, це плюс, не треба окремо нічого докупати. Підключення по Modbus RTU пройшло без проблем до нашої АСУТП. Працює стабільно, без збоїв. Навіть при коливаннях напруги в мережі тримає обороти нормально. Фільтр ЕМС теж не зайвий, сусіди по цеху не скаржаться на наводки. Габарити, як для 30кВт, цілком прийнятні, у шафу став без переробок, тільки кріплення підправили. Поки що задоволені, як і очікували від ABB
To leave a review, please, log in.
SIMILAR ACQ80-01-030KW-4 GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Series | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Supply input, V | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Сurrent, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |