VHT-12K-40-H 12kW 40A Hybrid Solar Inverter
Є в наявності
sku: VHT-12K-40-H
Клікніть для збільшення
Veichi
Є в наявності
Brand: Veichi
Series: VH
Power supply: 3x380
Power: 12.0 kW
Battery Voltage: 750 V
Max Charge Current: 40 A
  • Documentation
  • Reviews (2)
Brand Veichi
Series VH
SKU VHT-12K-40-H
Type hybrid_inverter
Power 12.0 kW
Power supply 3x380
Battery Voltage 750 V
Battery Voltage Range 135-750 V
Max Charge Current 40 A
Charger Type MPPT
Nominal DC Voltage 620 V
Max DC Voltage 1000 V
MPPT Voltage Range 200-950 V
Output Voltage Range 3L/N/PE;220/380V;230/400V;240/415V V
Efficiency 98.4 %
Dimensions 534x418x210 mm
Weight 28.0 kg
AC Startup Voltage 135 V
AC Input Voltage Range 220/380V;230/400V;240/415V V
Frequency Range 50/60 Hz
Video Thumbnail
Video Thumbnail
Product Reviews
2
Сергій П.
Олег К.
Цей гібридник Veichi, модель VHT-12K-40-H, показав себе дуже гідно. З 12 кВт потужності та трифазним живленням він чудово вписався в нашу сонячну станцію. Особливо порадував MPPT контролер з широким діапазоном 200-950 В, дозволяє гнучко працювати з різними конфігураціями панелей. Ефективність в 98.4% – це реально круто, мінімум втрат. Захист IP65 для розміщення на вулиці – теж великий плюс. Підключення акумів від 135 до 750 В дає запас для масштабування. Плюс, Veichi завжди славився надійною схемотехнікою, і цей не виняток. Відмінне рішення за свої гроші.
SIMILAR VHT-12K-40-H GOODS
Characteristics
BrandVeichiVeichiVeichiVeichiVeichi
SeriesSISIVHVHVH
Power supply1x2201x2203x3803x3803x380
Power, kW10.28.23.63.05.0
Battery Voltage, V4848450450450
Max Charge Current, A140140303030
This page contains information about 12kW 40A Hybrid Solar Inverter ( VHT-12K-40-H ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for VHT-12K-40-H, series VH from manufacturer Veichi . Buy VHT12K40H and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy VHT-12K-40-H only high quality at affordable prices. Guarantee. VHT-12K-40-H