AC310-T3-280G/315P-L Variable Frequency Drive AC310 | 280кВт / 315кВт 3ф/380
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- About Product
- Documentation
- Reviews (1)
| brand | Veichi |
| Series | AC310 |
| sku | AC310-T3-280G/315P-L |
| Main Power | 280.0 kW |
| In Second Power mode | 315.0 kW |
| Supply input | 3x380 V |
| Supply output | 3x380 V |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Сurrent | 510 A |
| Rated current for the second power | 600 A |
| Maximum output frequency | 600 Hz |
| IP protection level | IP20 |
| EMC filter | Option |
| Height | 1140 mm |
| Width | 370 mm |
| Depth | 545 mm |
| Braking module | Option |
| Inbuilt PLC | Available |
| Built-in regulator | PID |
| Scalar control mode | Available |
Documentation. Variable Frequency Drive AC310 | 280кВт / 315кВт 3ф/380 ( AC310-T3-280G/315P-L )
-
ac310-catalog.pdf (12.91 MB)
-
ac310-ac-drive-manual-simplified-en.pdf (1.33 MB)
-
ac310_manual_v16_RU.pdf (4.45 MB)
-
ac310_manual_v16_EN.pdf (11.96 MB)
-
VEICHI_AC310_full_manual_UA_V1.pdf (14.09 MB)
Certificates
Product Reviews
1Олег Демченко
Досить давно шукали гідну заміну для старого частотника на нашому компресорі високого тиску. Зупинились на Veichi AC310-T3-280G/315P-L. Потужність у 280 кВт (з піком до 315 кВт) якраз те що треба. Підкупила ще наявність векторного керування з PG, а також вбудований ПЛК. Це дуже зручно для реалізації складних алгоритмів без додаткових контролерів. Вхідні/вихідні аналогові сигнали (0(4)-20мА, 0-10В) та цифрові входи/виходи дозволяють легко інтегрувати його в нашу систему АСУТП. Через Modbus RTU та RS485 вся телеметрія відмінно передається. Що реально сподобалось - це якість збірки. Плати з подвійним покриттям лаком - це важливо в наших умовах, де пил і волога не рідкість. До того ж, AC310 добре тримає нашу неідеальну мережу. За час роботи жодних проблем. Максимальна частота 600 Гц теж дає простір для налаштування різних процесів. Для нашої установки він просто ідеальний. Консультації від постачальника по налаштуванню були оперативні, все пояснили. Норм робота)
To leave a review, please, log in.
SIMILAR AC310-T3-280G/315P-L GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Series | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Supply input, V | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Сurrent, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |