AC310-T3-018G/022P-B Variable Frequency Drive AC310 | 18.5кВт / 22кВт 3ф/380
Є в наявності
sku: AC310-T3-018G/022P-B
Series: AC310
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 38 A
IP protection level: 20
Hybrid Power (AC/DC-Solar): Ні
Remote Control: Yes
  • Characteristics
  • Description
  • Documentation
  • Reviews (3)
brand Veichi
Series AC310
sku AC310-T3-018G/022P-B
Main Power 18.5 kW variable frequency drives
In Second Power mode 22.0 kW
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 38 A
Rated current for the second power 45 A
Maximum output frequency 600 Hz
IP protection level IP20
EMC filter Option
Height 383 mm
Width 142 mm
Depth 225 mm