E500-2S0040B Variable Frequency Drive E500 4.0kW 1x220
Є в наявності
sku: E500-2S0040B
Клікніть для збільшення
Simphoenix
Є в наявності
brand: Simphoenix
Series: E500
Supply input: 1x220 V
Сurrent: 16.5 A
IP protection level: 20
  • Documentation
  • Reviews (2)
brand Simphoenix
Series E500
sku E500-2S0040B
Main Power 4 kW variable frequency drives
Supply input 1x220 V
Supply output 3-ф/220 V
Mmax (1 min) 180 %
Сurrent 16.5 A
Maximum output frequency 400 Hz
IP protection level IP20
ModBus RTU protocol Available
Hybrid Power (AC/DC-Solar) Ні
Remote Control Ні
Documentation. Variable Frequency Drive E500 4.0kW 1x220 ( E500-2S0040B )
Product Reviews
2
Сергій Л.
Шукав частотник для свого станка в гараж, в нього двигун на 220В трифазний, а в мене тільки одна фаза. Консультант порадив цей Simphoenix E500 на 4 кВт. Підключив сам, не складно. Тепер верстат працює як треба, плавний пуск, і движок не гріється. Ціна дуже прийнятна. Все ок, свою функцію виконує.
Андрій С.
Взяли на виробництво Simphoenix E500 4 кВт. Треба було підключити старий 3-фазний двигун на 220В до однофазної мережі. З цим частотник справляється. Максимальна частота 400 Гц теж норм для наших потреб. Зв'язок по Modbus RTU працює стабільно, інтегрували в систему моніторингу без проблем. Для своєї ціни агрегат дуже навіть. IP20, тому в шафі стоїть.
SIMILAR E500-2S0040B GOODS
Characteristics
brandDanfossDelta ElectronicsINVTMitsubishi ElectricSchneider Electric
SeriesMicro Drive FC51VFD-ELGD10FR-DAltivar 12
Supply input, V1x2201x2201x2201x2201x220
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive E500 4.0kW 1x220 ( E500-2S0040B ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for E500-2S0040B, series E500 from manufacturer Simphoenix . Buy E5002S0040B and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy E500-2S0040B only high quality at affordable prices. Guarantee. E500-2S0040B