DX100-4T0450Q Variable Frequency Drive DX100 45.0kW 3x380
Є в наявності
sku: DX100-4T0450Q
Series: DX100
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 95 A
IP protection level: 20
  • Documentation
  • Reviews (2)
brand Simphoenix
Series DX100
sku DX100-4T0450Q
Main Power 45 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 180 %
Сurrent 95 A
EMC filter Available
Height 445 mm
Width 250 mm
Depth 216 mm
Quadratic control law U/f2 Available
Number of discrete inputs 6
Number/type of analog outputs 2 channels 0~10V
Documentation. Variable Frequency Drive DX100 45.0kW 3x380 ( DX100-4T0450Q )
Product Reviews
2
Олег П.
Сергій К.
SIMILAR DX100-4T0450Q GOODS
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive DX100 45.0kW 3x380 ( DX100-4T0450Q ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for DX100-4T0450Q, series DX100 from manufacturer Simphoenix . Buy DX1004T0450Q and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy DX100-4T0450Q only high quality at affordable prices. Guarantee. DX100-4T0450Q