DX100-4T0185Q Variable Frequency Drive DX100 18.5kW 3x380
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (2)
| brand | Simphoenix |
| Series | DX100 |
| sku | DX100-4T0185Q |
| Main Power | 18.5 kW |
| Supply input | 3x380 V |
| Supply output | 3x380 V |
| Mmax (1 min) | 180 % |
| Сurrent | 39 A |
| Maximum output frequency | 0.00-1000.00Hz Hz |
| IP protection level | IP20 |
| EMC filter | Available |
| Height | 305 mm |
| Width | 180 mm |
| Depth | 188 mm |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | Available |
| Linear U/f control law | Available |
| Quadratic control law U/f2 | Available |
| Number of discrete inputs | 6 |
| Number/type of analog outputs | 2 channels 0~10V |
Documentation. Variable Frequency Drive DX100 18.5kW 3x380 ( DX100-4T0185Q )
Product Reviews
2Ігор В.
Поставив собі цей ПЧ Simphoenix DX100 18.5кВт на компресор. До цього був прямий пуск, що дуже мережу навантажував. Тепер все плавно стартує, без ривків, і світло не моргає по всьому цеху) Розміри компактні, в шафу вліз без проблем, хоч думав буде більший. 3х380В вхід/вихід, все як треба. Простий у підключенні, електрик розібрався швидко.
Олексій Г.
Взяли цей частотник Simphoenix DX100 на 18.5кВт для керування вентилятором на виробництві. Що скажу, свою роботу робить достойно. Сподобалось, що тут є векторне керування без датчика, це для нас було важливо, бо двигун працює в широкому діапазоні швидкостей. Вбудований ЕМС-фільтр теж плюс, не треба було морочитися з додатковим обладнанням. По Modbus RTU інтегрували його в нашу систему АСУТП без проблем. Налаштування зайняло мінімум часу, інструкція досить зрозуміла. Для своєї ціни це дуже добрий варіант, не гірше деяких дорожчих аналогів, що ставили раніше.
To leave a review, please, log in.
SIMILAR DX100-4T0185Q GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Series | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Supply input, V | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Сurrent, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |