DX100-4T0150Q Variable Frequency Drive DX100 15.0kW 3x380
Є в наявності
sku: DX100-4T0150Q
Series: DX100
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 33 A
IP protection level: 20
  • Documentation
  • Reviews (1)
brand Simphoenix
Series DX100
sku DX100-4T0150Q
Main Power 15 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 180 %
Сurrent 33 A
EMC filter Available
Height 275 mm
Width 160 mm
Depth 179 mm
Quadratic control law U/f2 Available
Number of discrete inputs 6
Number/type of analog outputs 2 channels 0~10V
Documentation. Variable Frequency Drive DX100 15.0kW 3x380 ( DX100-4T0150Q )
Product Reviews
1
Олексій П.
Брав цей частотник Simphoenix DX100 на 15 кВт для модернізації вентиляційної системи на виробництві. Що скажу, апарат справді гідний. 380В, все як треба. Сподобалось, що тут вже є вбудований ЕМС-фільтр, це спрощує монтаж. Поставив його в шафу, габарити компактні - 160х275х179 мм, місця зайняв небагато. Підключив движок, налаштування векторного керування дозволило дуже точно виставити швидкість, тепер вентилятор працює як годинник, без зайвих вібрацій. Є 6 дискретних входів та 2 аналогових виходи, це дає добрі можливості для інтеграції в існуючу систему автоматизації. А Modbus RTU дозволив швидко "подружити" його з нашим контролером. Загалом, ПЧ відпрацьовує свої гроші на всі сто, двигун пускається плавно, мережу не навантажує. норм.
SIMILAR DX100-4T0150Q GOODS
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive DX100 15.0kW 3x380 ( DX100-4T0150Q ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for DX100-4T0150Q, series DX100 from manufacturer Simphoenix . Buy DX1004T0150Q and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy DX100-4T0150Q only high quality at affordable prices. Guarantee. DX100-4T0150Q