6SE6440-2AD25-5CA1 Variable Frequency Drive MicroMaster 440 5.5kW 3-ф/380
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (3)
| brand | Siemens |
| Series | MicroMaster 440 |
| sku | 6SE6440-2AD25-5CA1 |
| Main Power | 5.5 kW |
| Supply input | 3x380 V |
| Supply output | 3x380 V |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Сurrent | 13.2 A |
| EMC filter | Available |
| Built-in regulator | PID |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | Available |
| Linear U/f control law | Available |
| Quadratic control law U/f2 | Available |
| Maximum number of fixed speeds | 0 |
| Number of discrete inputs | 0 |
| Number of discrete (transistor) outputs | 0 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | Ні |
| Remote Control | Ні |
Documentation. Variable Frequency Drive MicroMaster 440 5.5kW 3-ф/380 ( 6SE6440-2AD25-5CA1 )
Product Reviews
3Ірина К.
Замовляли Siemens MicroMaster 440 5.5кВт для модернізації виробничої лінії. Вибрали Siemens через надійність бренду, знаємо їхню репутацію. Менеджер chastotnik.ua швидко оформив замовлення, надав всі необхідні документи та рахунок. Відвантажили оперативно, Новою Поштою прийшло вчасно. Важливо, що була гарантія 24 місяці. Співпрацею задоволені.
Віталій В.
купили сіменс 5.5 кВт для нашого деревообробного верстата, щоб був плавний пуск і обороти можна було регулювати. раніше движок при старті смикався, а тепер як по маслу. шуму менше, працює спокійно. ну і що сіменс, то сподіваюсь надійність буде хороша, бо верстат дорогезний. поки все супер)
Олексій С.
Поставили цей частотник Siemens MicroMaster 440 на компресор, що живить пневмолінію в цеху. Думав, буде морока з налаштуванням, але з його векторним керуванням та ПІД-регулятором двигун 5.5 кВт завівся ідеально. Навіть при перевантаженнях 150% відпрацьовує без нарікань, тримає тиск стабільно. ЕМС-фільтр теж не зайвий, перешкод немає. Siemens є Siemens, тут без сюрпризів, надійна німецька техніка, яка не підводить роками.
To leave a review, please, log in.
SIMILAR 6SE6440-2AD25-5CA1 GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Series | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Supply input, V | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Сurrent, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |