6SE6430-2AD35-5FA0 Variable Frequency Drive MicroMaster 430 55.0kW 3-ф/380
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (2)
| brand | Siemens |
| Series | MicroMaster 430 |
| sku | 6SE6430-2AD35-5FA0 |
| Main Power | 55.0 kW |
| Supply input | 3x380 V |
| Supply output | 3x380 V |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Сurrent | 110 A |
| EMC filter | Available |
| Built-in regulator | PID |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | Available |
| Linear U/f control law | Available |
| Quadratic control law U/f2 | Available |
| Maximum number of fixed speeds | 0 |
| Number of discrete inputs | 0 |
| Number of discrete (transistor) outputs | 0 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | Ні |
| Remote Control | Ні |
Documentation. Variable Frequency Drive MicroMaster 430 55.0kW 3-ф/380 ( 6SE6430-2AD35-5FA0 )
Product Reviews
2Іван П.
ставили цей частотник Siemens MicroMaster 430 на 55кВт на одному об'єкті для потужного насоса. живиться від 380в, 3 фази, все як по стандарту. 55кВт це серйозна потужність, але ПЧ справляється. з ним пуск насоса став набагато плавніше, без ударів по мережі. Siemens тримає марку, працює як годинник, ніяких сюрпризів. для обслуговування теж все зрозуміло, нічого надскладного. ну і що фільтр ЕМС вже є, це плюс, не треба окремо його пхати в шафу)
Олег К.
Взяли цей частотник Siemens MicroMaster 430 на 55кВт для модернізації компресорної станції. Працює він у нас вже кілька місяців, і поки все норм. Що одразу відмічу, так це стабільне векторне керування без енкодера – для нашого асинхронного движка це критично. PID-регулятор тримає тиск як треба, без коливань. Потужності 55.0кВт вистачає з головою, запас по струму теж є, 110А номінал, 165А пік – це дозволяє не хвилюватись за перевантаження. Siemens є Siemens, якість збірки і виконання на висоті, видно що надійний агрегат. Фільтр ЕМС вбудований, що спростило монтаж. Це справді промислове обладнання для важких умов
To leave a review, please, log in.
SIMILAR 6SE6430-2AD35-5FA0 GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Series | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Supply input, V | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Сurrent, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |