6SE6420-2UD25-5CA1 Variable Frequency Drive MicroMaster 420 5.5kW 3-ф/380
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (2)
| brand | Siemens |
| Series | MicroMaster 420 |
| sku | 6SE6420-2UD25-5CA1 |
| Main Power | 5.5 kW |
| Supply input | 3x380 V |
| Supply output | 3x380 V |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Сurrent | 13.2 A |
| EMC filter | Available |
| Built-in regulator | PID |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | Available |
| Linear U/f control law | Available |
| Quadratic control law U/f2 | Available |
| Maximum number of fixed speeds | 0 |
| Number of discrete inputs | 0 |
| Number of discrete (transistor) outputs | 0 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | Ні |
| Remote Control | Ні |
Documentation. Variable Frequency Drive MicroMaster 420 5.5kW 3-ф/380 ( 6SE6420-2UD25-5CA1 )
Product Reviews
2Олександр Петрович, власник цеху
Наш старий частотник на виробництві почав здавати, вирішили поміняти на щось надійне. Взяли Siemens MicroMaster 420 за порадою консультантів chastotnik.ua. Довіряю німецьким брендам, тим більше Siemens. Поставили на стрічковий конвеєр. Зразу помітно, що двигун працює плавніше, без ривків, і шуму стало менше. Навіть при запуску немає цих перепадів напруги, як раніше. Це 5.5кВт модель, якраз для наших задач. Обладнання дороге, але сподіваємось, що прослужить довго і без проблем. Дякую магазину за швидку доставку та консультацію, дійсно допомогли вибрати
Ігор, інженер АСУТП
Працюємо з Siemens давно, і цей MicroMaster 420 на 5.5кВт не підвів. Поставили на насос для подачі води в котельні, де потрібна стабільна робота і точний тиск. Функція ПІД-регулятора тут дуже до речі, добре тримає задані параметри. Скарг по наводкам теж немає, видно, що ЕМС-фільтр робить свою справу, немає проблем з іншим обладнанням в шафі. Налаштування не складні, хоча з Siemens завжди треба трохи повозитись, але потім вже працює як годинник. Для движка на 5.5кВт видає 13.2А, що відповідає заявленому. Векторне управління без зворотного зв'язку дозволяє отримати кращий контроль ніж просто скалярний, і це відчутно в роботі. Міцна німецька техніка, вартує своїх грошей
To leave a review, please, log in.
SIMILAR 6SE6420-2UD25-5CA1 GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Series | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Supply input, V | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Сurrent, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |