MC07B0550-503-4-00 Variable Frequency Drive MC07 55.0kW 3-ф/380
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (2)
| brand | SEW |
| Series | MC07 |
| sku | MC07B0550-503-4-00 |
| Main Power | 55.0 kW |
| Supply input | 3x380 V |
| Supply output | 3x380 V |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Сurrent | 110 A |
| EMC filter | Available |
| Built-in regulator | PID |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | Available |
| Linear U/f control law | Available |
| Quadratic control law U/f2 | Available |
| Maximum number of fixed speeds | 0 |
| Number of discrete inputs | 0 |
| Number of discrete (transistor) outputs | 0 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | Ні |
| Remote Control | Ні |
Documentation. Variable Frequency Drive MC07 55.0kW 3-ф/380 ( MC07B0550-503-4-00 )
Product Reviews
2Олена М.
Купували перетворювач частоти SEW MC07 55кВт для нашого виробництва. Потужне обладнання, розраховане на великі навантаження. З SEW вже працювали, завжди впевнені в їх якості. Магазин відпрацював замовлення швидко, оперативно відвантажили. Документи теж всі були в порядку. Для промислових потреб це дуже важливий фактор.
Дмитро В.
Взяли цей частотник SEW MC07 на 55кВт для модернізації компресорної станції. Працює він з трифазним двигуном на 380В. Що сподобалося, так це можливість векторного керування без датчика, це спростило налаштування. ПІД-регулятор виручає для підтримки тиску. З вбудованим ЕМС фільтром не маємо проблем з наводками. Все як має бути у надійного промислового приводу)
To leave a review, please, log in.
SIMILAR MC07B0550-503-4-00 GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Series | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Supply input, V | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Сurrent, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |