ATV950D55N4 Variable Frequency Drive Altivar 950 55.0kW 3-ф/380
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (1)
| brand | Schneider Electric |
| Series | Altivar 950 |
| sku | ATV950D55N4 |
| Main Power | 55.0 kW |
| Supply input | 3x380 V |
| Supply output | 3x380 V |
| Mmax (1 min) | 110-130 % |
| Сurrent | 106 A |
| Maximum output frequency | 500 Hz |
| Product weight | 87 kg |
| IP protection level | IP55 |
| EMC filter | Available |
| Height | 1250 mm |
| Width | 345 mm |
| Depth | 375 mm |
| Braking module | Available |
| Inbuilt PLC | No |
| Built-in regulator | PID |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | Available |
Documentation. Variable Frequency Drive Altivar 950 55.0kW 3-ф/380 ( ATV950D55N4 )
Product Reviews
1Олег К.
Поставили цей Altivar 950 на нашу виробничу лінію, 55 кВт, керує основним двигуном конвеєра. Schneider як завжди тримає марку. Зразу видно, що серйозна промислова машина. IP55 корпус добре захищає від пилу в цеху, а вбудований ЕМС фільтр рятує від зайвих наводок. Особливо порадувала гнучкість по комунікації – Modbus TCP запрацював без проблем, безболісно інтегрували в нашу SCADA-систему. PID-регулятор на борту допомагає точно тримати швидкість. Це, звісно, не бюджетний варіант, але для таких потужностей і вимог до надійності, інвестиція цілком виправдана. Запустили, налаштували, працює стабільно. Норм.
To leave a review, please, log in.
SIMILAR ATV950D55N4 GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Veichi |
| Series | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | AC10 |
| Supply input, V | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Сurrent, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 3 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |