ATV650D55N4 Variable Frequency Drive Altivar 650 55.0kW 3-ф/380
Є в наявності
sku: ATV650D55N4
Клікніть для збільшення
Schneider Electric
Є в наявності
brand: Schneider Electric
Series: Altivar 650
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 106 A
IP protection level: 55
Hybrid Power (AC/DC-Solar): Ні
Remote Control: Yes
  • Documentation
  • Reviews (2)
brand Schneider Electric
Series Altivar 650
sku ATV650D55N4
Main Power 55 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 110-130 %
Сurrent 106 A
Maximum output frequency 500 Hz
Product weight 87 kg
IP protection level IP55
EMC filter Available
Height 1250 mm
Width 345 mm
Depth 375 mm
Braking module No
Inbuilt PLC No
Built-in regulator PID
Scalar control mode Available
Vector control mode without encoder Available
Product Reviews
2
Ірина П., менеджер із закупівель
Олексій В., головний інженер
Взяли цей частотник Altivar 650 на 55кВт для нашого виробництва, щоб керувати потужним вентилятором на ділянці. Що тут скажеш, Schneider є Schneider. Поставили замість старого приводу іншого бренду. Одразу сподобалось, що корпус IP55, для нашого цеху з пилом та вологою це критично. ЕМС-фільтр вбудований — це плюс, не треба додатково монтувати. Підключили по Modbus RTU, він вже є в базі, без проблем інтегрували в нашу систему АСУТП. Функція ПІД-регулятора відпрацьовує чітко, тримає задані параметри без коливань. Розміри, звісно, не крихітні (1250x345x375 мм і 87кг), але для такої потужності це очікувано. Загалом, надійний робочий кінь, що своїх грошей коштує.
SIMILAR ATV650D55N4 GOODS
Characteristics
brandDanfossDelta ElectronicsINVTMitsubishi ElectricVeichi
Seriesic2VFD-ELGD10FR-DAC10
Supply input, V3x3803x3803x3803x3803x380
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive Altivar 650 55.0kW 3-ф/380 ( ATV650D55N4 ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for ATV650D55N4, series Altivar 650 from manufacturer Schneider Electric . Buy ATV650D55N4 and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy ATV650D55N4 only high quality at affordable prices. Guarantee. ATV650D55N4