ATV650D30N4E Variable Frequency Drive Altivar 650 30.0kW 3-ф/380
Є в наявності
sku: ATV650D30N4E
Series: Altivar 650
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 61,5 A
Series Altivar 650
sku ATV650D30N4E
Main Power 30 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 110-130 %
Сurrent 61,5 A
Maximum output frequency 500 Hz
Product weight 50 kg
IP protection level IP55
EMC filter Available
Height 910 mm
Width 290 mm
Depth 401 mm
1
Сергій, інженер з АСУТП
SIMILAR ATV650D30N4E GOODS
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive Altivar 650 30.0kW 3-ф/380 ( ATV650D30N4E ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for ATV650D30N4E, series Altivar 650 from manufacturer Schneider Electric . Buy ATV650D30N4E and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy ATV650D30N4E only high quality at affordable prices. Guarantee. ATV650D30N4E