ATV630U07N4 Variable Frequency Drive Altivar 630 0.7kW 3-ф/380
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (1)
| brand | Schneider Electric |
| Series | Altivar 630 |
| sku | ATV630U07N4 |
| Main Power | 0.7 kW |
| In Second Power mode | 1.5 kW |
| Supply input | 3x380 V |
| Supply output | 3x380 V |
| Mmax (1 min) | 110-130 % |
| Сurrent | 2,2 A |
| Maximum output frequency | 500 Hz |
| Product weight | 4,5 kg |
| IP protection level | IP21 |
| EMC filter | Available |
| Height | 350 mm |
| Width | 144 mm |
| Depth | 203 mm |
| Braking module | No |
| Inbuilt PLC | No |
| Built-in regulator | PID |
| Scalar control mode | Available |
Documentation. Variable Frequency Drive Altivar 630 0.7kW 3-ф/380 ( ATV630U07N4 )
-
ATV6xx Ethernet Manual 2014 en.pdf (1.25 MB)
-
ATV630-650_Programming_Manual_2015_ru.pdf (6.28 MB)
-
ATV630-650_Installation_Manual_2015_ru.pdf (29.69 MB)
-
ATV600_cat_2016_ru.pdf (4.34 MB)
-
ATV6xx Modbus Manual 2014 en.pdf (5.01 MB)
-
Altivar_630_650_Process cataloq_2015.pdf (6.28 MB)
-
VW3A3627_Profinet_2015_en.pdf (2.35 MB)
Product Reviews
1Олег К.
Недавно ставили ATV630U07N4 на лінію вентиляції в цеху, замість старого пускача. Потужності 0.7кВт вистачило на наш движок. Що скажу, Schneider Electric є Schneider. Хоч і дорожче, але надійність відчувається одразу. Вбудований ПІД-регулятор – це дуже круто, бо можна чітко тримати параметри повітря. З комунікацією теж порядок, Modbus RTU працює, підключили по Ethernet TCP/IP до АСУТП без танців з бубном. Входи/виходи (3 аналогових, 6 дискретних) дозволяють гнучко налаштувати систему. Вага 4.5 кг, розміри норм, помістився в існуючу шафу. Працює стабільно, не гуде, фільтр ЕМС на борту. Це вже не перший Altivar у нас, і завжди без проблем.)
To leave a review, please, log in.
SIMILAR ATV630U07N4 GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Veichi |
| Series | Micro Drive FC51 | VFD-EL | GD10 | FR-D | AC01 |
| Supply input, V | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 |
| Сurrent, A | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |