ATV630D55N4 Variable Frequency Drive Altivar 630 55.0kW 3-ф/380
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (1)
| brand | Schneider Electric |
| Series | Altivar 630 |
| sku | ATV630D55N4 |
| Main Power | 55.0 kW |
| In Second Power mode | 55.0 kW |
| Supply input | 3x380 V |
| Supply output | 3x380 V |
| Mmax (1 min) | 110-130 % |
| Сurrent | 106 A |
| Maximum output frequency | 500 Hz |
| Product weight | 56,5 kg |
| IP protection level | IP21 |
| EMC filter | Available |
| Height | 922 mm |
| Width | 290 mm |
| Depth | 323 mm |
| Braking module | No |
| Inbuilt PLC | No |
| Built-in regulator | PID |
| Scalar control mode | Available |
Documentation. Variable Frequency Drive Altivar 630 55.0kW 3-ф/380 ( ATV630D55N4 )
-
ATV6xx Ethernet Manual 2014 en.pdf (1.25 MB)
-
ATV630-650_Programming_Manual_2015_ru.pdf (6.28 MB)
-
ATV630-650_Installation_Manual_2015_ru.pdf (29.69 MB)
-
ATV600_cat_2016_ru.pdf (4.34 MB)
-
ATV6xx Modbus Manual 2014 en.pdf (5.01 MB)
-
Altivar_630_650_Process cataloq_2015.pdf (6.28 MB)
-
VW3A3627_Profinet_2015_en.pdf (2.35 MB)
Product Reviews
1Олег К.
Поставили цей частотник Altivar 630 на насосну станцію, що обслуговує виробничий цех. Потужність 55 кВт, для наших задач те що треба. Schneider Electric як завжди тримає марку — працює стабільно, без збоїв. Налаштування не викликало проблем, особливо порадував вбудований ПІД-регулятор, дозволив точно тримати потрібний тиск у системі. Є векторне керування, що для нас було важливо. Підключили його до нашої SCADA через Modbus RTU без жодних заморочок, все інтегрувалось як по маслу. Відчувається надійна промислова машина, габарити хоч і значні, але для шафи управління це не критично. Фільтр ЕМС вбудований, це теж плюс.
To leave a review, please, log in.
SIMILAR ATV630D55N4 GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Veichi |
| Series | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | AC10 |
| Supply input, V | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Сurrent, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 3 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |