ATV630D30N4 Variable Frequency Drive Altivar 630 30.0kW 3-ф/380
Є в наявності
sku: ATV630D30N4
Клікніть для збільшення
Schneider Electric
Є в наявності
brand: Schneider Electric
Series: Altivar 630
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 61,5 A
IP protection level: 21
Hybrid Power (AC/DC-Solar): Ні
Remote Control: Yes
  • Documentation
  • Reviews (2)
brand Schneider Electric
Series Altivar 630
sku ATV630D30N4
Main Power 30 kW variable frequency drives
In Second Power mode 45.0 kW
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 110-130 %
Сurrent 61,5 A
Maximum output frequency 500 Hz
Product weight 28 kg
IP protection level IP21
EMC filter Available
Height 637 mm
Width 226 mm
Depth 271 mm
Braking module No
Inbuilt PLC No
Built-in regulator PID
Scalar control mode Available
Product Reviews
2
Ольга, відділ закупівель
Андрій Петрович
Поставили цей частотник Altivar 630 на 30 кВт для нашого насосного обладнання. Живлення 3х380В, що для нас стандарт. Що сподобалося, так це наявність векторного керування без енкодера, дуже важливо для точної підтримки тиску. ПІД-регулятор працює відмінно, система стабілізує тиск швидко і без перекосів. Завдяки Modbus RTU і можливості підключити модуль Ethernet (VW3A3720) інтегрували його в нашу SCADA систему без проблем. Три аналогові входи та два аналогові виходи дають достатньо гнучкості для підключення датчиків та зовнішнього керування. Вага 28 кг і габарити 637x226x271 мм дозволили легко розмістити його в існуючій шафі. Фільтр ЕМС вбудований, це теж плюс, не треба додатково ставити. Schneider є Schneider, надійність в роботі відчутна.
SIMILAR ATV630D30N4 GOODS
Characteristics
brandDanfossDelta ElectronicsINVTMitsubishi ElectricVeichi
Seriesic2VFD-ELGD10FR-DAC10
Supply input, V3x3803x3803x3803x3803x380
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive Altivar 630 30.0kW 3-ф/380 ( ATV630D30N4 ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for ATV630D30N4, series Altivar 630 from manufacturer Schneider Electric . Buy ATV630D30N4 and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy ATV630D30N4 only high quality at affordable prices. Guarantee. ATV630D30N4