ATV61HD55N4S337 Variable Frequency Drive Altivar 61 55.0kW 3-ф/380
sku: ATV61HD55N4S337
Series: Altivar 61
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 116 A
Series Altivar 61
sku ATV61HD55N4S337
Main Power 55 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 110-130 %
Сurrent 116 A
Maximum output frequency 500 Hz