ATV61HD30N4 Variable Frequency Drive Altivar 61 30.0kW 3-ф/380
sku: ATV61HD30N4
Series: Altivar 61
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 66 A
Series Altivar 61
sku ATV61HD30N4
Main Power 30 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 110-130 %
Сurrent 66 A
Maximum output frequency 1000 Hz