ATV320D15N4B Variable Frequency Drive Altivar 320 15.0kW 3-ф/380
sku: ATV320D15N4B
Клікніть для збільшення
Schneider Electric
see_alternalive_items
Ми зрадістю підбермо Вам аналог Професійний підбір за тел. (093) 1701425
brand: Schneider Electric
Series: Altivar 320
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 33 A
brand Schneider Electric
Series Altivar 320
sku ATV320D15N4B
Main Power 15 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 33 A
Maximum output frequency 600 Hz
Product weight 8.80 kg
IP protection level IP20
EMC filter Available
Height 330 mm
Width 180 mm
Depth 232 mm
Braking module Available
No reviews yet. Be the first!
SIMILAR ATV320D15N4B GOODS
Characteristics
brandDanfossDelta ElectronicsINVTMitsubishi ElectricVeichi
Seriesic2VFD-ELGD10FR-DAC10
Supply input, V3x3803x3803x3803x3803x380
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive Altivar 320 15.0kW 3-ф/380 ( ATV320D15N4B ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for ATV320D15N4B, series Altivar 320 from manufacturer Schneider Electric . Buy ATV320D15N4B and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy ATV320D15N4B only high quality at affordable prices. Guarantee. ATV320D15N4B