ATV312HU22M2 Variable Frequency Drive Altivar 312 2.2kW 1-ф/220
sku: ATV312HU22M2
Series: Altivar 312
Supply input: 1x220 V
Сurrent: 11 A
Series Altivar 312
sku ATV312HU22M2
Main Power 2.2 kW variable frequency drives
Supply input 1x220 V
Supply output 3x220 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 11 A
Maximum output frequency 500 Hz