ATV312H075M2B Variable Frequency Drive Altivar 312 0.7kW 1-ф/220
sku: ATV312H075M2B
Клікніть для збільшення
Schneider Electric
see_alternalive_items
Ми зрадістю підбермо Вам аналог Професійний підбір за тел. (093) 1701425
brand: Schneider Electric
Series: Altivar 312
Supply input: 1x220 V
Сurrent: 4.8 A
IP protection level: 20
  • Documentation
  • Reviews (0)
brand Schneider Electric
Series Altivar 312
sku ATV312H075M2B
Main Power 0.75 kW variable frequency drives
Supply input 1x220 V
Supply output 3x220 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 4.8 A
Maximum output frequency 500 Hz