ATV21WD55N4 Variable Frequency Drive Altivar 21 55.0kW 3-ф/380
sku: ATV21WD55N4
Series: Altivar 21
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 116 A
Series Altivar 21
sku ATV21WD55N4
Main Power 55 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 110-130 %
Сurrent 116 A
Remote Control Ні
Documentation. Variable Frequency Drive Altivar 21 55.0kW 3-ф/380 ( ATV21WD55N4 )
Product Reviews
No reviews yet. Be the first!
SIMILAR ATV21WD55N4 GOODS
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive Altivar 21 55.0kW 3-ф/380 ( ATV21WD55N4 ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for ATV21WD55N4, series Altivar 21 from manufacturer Schneider Electric . Buy ATV21WD55N4 and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy ATV21WD55N4 only high quality at affordable prices. Guarantee. ATV21WD55N4