ATV212WD55N4 Variable Frequency Drive Altivar 212 55.0kW 3-ф/380
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (2)
| brand | Schneider Electric |
| Series | Altivar 212 |
| sku | ATV212WD55N4 |
| Main Power | 55.0 kW |
| Supply input | 3x380 V |
| Supply output | 3x380 V |
| Mmax (1 min) | 110-130 % |
| Сurrent | 116 A |
| Maximum output frequency | 200 Hz |
| IP protection level | IP20 |
| EMC filter | Available |
| Braking module | No |
| Inbuilt PLC | No |
| Built-in regulator | PID |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | Available |
| Linear U/f control law | Available |
| Quadratic control law U/f2 | Available |
| Inbuilt panel | Несъемная |
| Extention programming panel | VW3A1101 |
Documentation. Variable Frequency Drive Altivar 212 55.0kW 3-ф/380 ( ATV212WD55N4 )
Product Reviews
2Андрій П.
Брали Altivar 212 на 55кВт для системи вентиляції великого виробничого приміщення. Що казати, Schneider є Schneider. Двигун запускається дуже плавно, без ривків, шуму від механізмів стало значно менше. Скарг на роботу немає. Для наших задач по вентиляції це норм рішення. Хоча панель управління і незнімна, це не критично для нас. ціна для Schneider може і висока, але воно того варте для такої потужності та надійності)
Олег М.
Поставили цей частотник на потужний компресор у цеху. Schneider Electric Altivar 212 на 55 кВт, як завжди, порадував. PID-регулятор тримає задані параметри без проблем, а векторне керування дає дуже чіткий контроль над двигуном. Присутність ЕМС-фільтра одразу з коробки - це жирний плюс, менше мороки з наведеннями. RS485 одразу підключили до нашої системи, інтеграція пройшла гладко. З Schneider завжди впевнений у стабільній роботі.
To leave a review, please, log in.
SIMILAR ATV212WD55N4 GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Veichi |
| Series | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | AC10 |
| Supply input, V | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Сurrent, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 3 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |