ATV212W075N4 Variable Frequency Drive Altivar 212 0.7kW 3-ф/380
Є в наявності
sku: ATV212W075N4
Series: Altivar 212
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 2.2 A
IP protection level: 20
  • Documentation
  • Reviews (2)
brand Schneider Electric
Series Altivar 212
sku ATV212W075N4
Main Power 0.75 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 110-130 %
Сurrent 2.2 A
Maximum output frequency 200 Hz