ESV751N04TXB Variable Frequency Drive ESV vector 0.7kW 3-ф/380
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (2)
| brand | Lenze |
| Series | ESV vector |
| sku | ESV751N04TXB |
| Main Power | 0.7 kW |
| Supply input | 3x380 V |
| Supply output | 3x380 V |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Сurrent | 2.4 A |
| EMC filter | Available |
| Built-in regulator | PID |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | Available |
| Linear U/f control law | Available |
| Quadratic control law U/f2 | Available |
| Maximum number of fixed speeds | 0 |
| Number of discrete inputs | 0 |
| Number of discrete (transistor) outputs | 0 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | Ні |
| Remote Control | Ні |
Documentation. Variable Frequency Drive ESV vector 0.7kW 3-ф/380 ( ESV751N04TXB )
Product Reviews
2Микола П.
Узяв собі цей перетворювач Lenze, ESV vector, щоб насос на дачі працював без ривків, він там на 0.7 кВт. Ну що, підключили, тепер світло не моргає коли насос стартує, дуже плавно набирає оберти. Сам по собі такий невеликий. Бренд Lenze мені знайомий, казали, що стабільний, і це підтверджується. Задоволений покупкою)
Олег К.
Брали цей Lenze ESV vector на 0.7 кВт для невеликого конвеєра. Що сказати, частотник працює як годинник. Трифазне живлення, вихід 380 В – все стандартно. Особливо порадував векторний контроль без енкодера, движок тримає оберти стабільно навіть при зміні навантаження. ПІД-регулятор теж працює чітко. Важливо, що є вбудований ЕМС-фільтр, не треба заморочуватись з додатковим обладнанням. Для таких задач — саме те, що треба.
To leave a review, please, log in.
SIMILAR ESV751N04TXB GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Series | Micro Drive FC51 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 12 |
| Supply input, V | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 |
| Сurrent, A | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |