ESV751N02YXB Variable Frequency Drive ESV vector 0.7kW 1-ф/220
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (2)
| brand | Lenze |
| Series | ESV vector |
| sku | ESV751N02YXB |
| Main Power | 0.7 kW |
| Supply input | 1x220 V |
| Supply output | 3x220 V |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Сurrent | 4.2 A |
| EMC filter | Available |
| Built-in regulator | PID |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | Available |
| Linear U/f control law | Available |
| Quadratic control law U/f2 | Available |
| Maximum number of fixed speeds | 0 |
| Number of discrete inputs | 0 |
| Number of discrete (transistor) outputs | 0 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | Ні |
| Remote Control | Ні |
Documentation. Variable Frequency Drive ESV vector 0.7kW 1-ф/220 ( ESV751N02YXB )
Product Reviews
2Андрій П.
Давно хотів підключити свій маленький трифазний двигун на 0.7кВт в майстерні, де є тільки 220В. Консультант порекомендував цей частотник Lenze. Спочатку думав, що буде складно, але все норм. Двигун працює плавно, без ривків, і не гуде як раніше. Якість відчувається, Lenze надійний, як казали. Тепер верстат працює як треба )
Олег В.
Взяли цей Lenze ESV vector 0.7кВт для модернізації невеликого вентилятора в цеху. Потрібно було заживити трифазний двигун від однофазної мережі 220В. З цим частотником проблем взагалі не виникло. Наявність вбудованого ЕМС-фільтра — це плюс, не треба окремо ставити. Подобається, що тут є і скалярний, і векторний режими без датчика, плюс ПІД-регулятор, для наших задач цього вистачає з головою. Lenze завжди був стабільним, ця модель не підвела.
To leave a review, please, log in.
SIMILAR ESV751N02YXB GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Series | Micro Drive FC51 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 12 |
| Supply input, V | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 |
| Сurrent, A | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |