ESV751N02YXB Variable Frequency Drive ESV vector 0.7kW 1-ф/220
Є в наявності
sku: ESV751N02YXB
Клікніть для збільшення
Lenze
Є в наявності
brand: Lenze
Series: ESV vector
Supply input: 1x220 V
Сurrent: 4.2 A
IP protection level:
  • Documentation
  • Reviews (2)
brand Lenze
Series ESV vector
sku ESV751N02YXB
Main Power 0.75 kW variable frequency drives
Supply input 1x220 V
Supply output 3x220 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 4.2 A
EMC filter Available
Built-in regulator PID
Scalar control mode Available
Vector control mode without encoder Available
Linear U/f control law Available
Quadratic control law U/f2 Available
Maximum number of fixed speeds 0
Number of discrete inputs 0
Number of discrete (transistor) outputs 0
Hybrid Power (AC/DC-Solar) Ні
Remote Control Ні
Documentation. Variable Frequency Drive ESV vector 0.7kW 1-ф/220 ( ESV751N02YXB )
Product Reviews
2
Андрій П.
Давно хотів підключити свій маленький трифазний двигун на 0.7кВт в майстерні, де є тільки 220В. Консультант порекомендував цей частотник Lenze. Спочатку думав, що буде складно, але все норм. Двигун працює плавно, без ривків, і не гуде як раніше. Якість відчувається, Lenze надійний, як казали. Тепер верстат працює як треба )
Олег В.
Взяли цей Lenze ESV vector 0.7кВт для модернізації невеликого вентилятора в цеху. Потрібно було заживити трифазний двигун від однофазної мережі 220В. З цим частотником проблем взагалі не виникло. Наявність вбудованого ЕМС-фільтра — це плюс, не треба окремо ставити. Подобається, що тут є і скалярний, і векторний режими без датчика, плюс ПІД-регулятор, для наших задач цього вистачає з головою. Lenze завжди був стабільним, ця модель не підвела.
SIMILAR ESV751N02YXB GOODS
Characteristics
brandDanfossDelta ElectronicsINVTMitsubishi ElectricSchneider Electric
SeriesMicro Drive FC51VFD-ELGD10FR-DAltivar 12
Supply input, V1x2201x2201x2201x2201x220
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive ESV vector 0.7kW 1-ф/220 ( ESV751N02YXB ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for ESV751N02YXB, series ESV vector from manufacturer Lenze . Buy ESV751N02YXB and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy ESV751N02YXB only high quality at affordable prices. Guarantee. ESV751N02YXB