ODE-2-22220-1K04N Variable Frequency Drive OPTIDRIVE E2 2.2kW 1-ф/220
Є в наявності
sku: ODE-2-22220-1K04N
Клікніть для збільшення
Invertek
Є в наявності
brand: Invertek
Series: OPTIDRIVE E2
Supply input: 1x220 V
Сurrent: 10.5 A
IP protection level: 55
  • Documentation
  • Reviews (0)
brand Invertek
Series OPTIDRIVE E2
sku ODE-2-22220-1K04N
Main Power 2.2 kW variable frequency drives
Supply input 1x220 V
Supply output 3x220 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 10.5 A
Maximum output frequency 500 Hz
IP protection level IP55
Maximum number of fixed speeds 2
Documentation. Variable Frequency Drive OPTIDRIVE E2 2.2kW 1-ф/220 ( ODE-2-22220-1K04N )
Product Reviews
No reviews yet. Be the first!
SIMILAR ODE-2-22220-1K04N GOODS
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive OPTIDRIVE E2 2.2kW 1-ф/220 ( ODE-2-22220-1K04N ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for ODE-2-22220-1K04N, series OPTIDRIVE E2 from manufacturer Invertek . Buy ODE2222201K04N and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy ODE-2-22220-1K04N only high quality at affordable prices. Guarantee. ODE-2-22220-1K04N