ODE-2-22220-1K042 Variable Frequency Drive OPTIDRIVE E2 2.2kW 1-ф/220
sku: ODE-2-22220-1K042
Клікніть для збільшення
Invertek
see_alternalive_items
Ми зрадістю підбермо Вам аналог Професійний підбір за тел. (093) 1701425
brand: Invertek
Series: OPTIDRIVE E2
Supply input: 1x220 V
Сurrent: 10.5 A
IP protection level: 20
  • Documentation
  • Reviews (0)
brand Invertek
Series OPTIDRIVE E2
sku ODE-2-22220-1K042
Main Power 2.2 kW variable frequency drives
Supply input 1x220 V
Supply output 3x220 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 10.5 A
Maximum output frequency 500 Hz
IP protection level IP20
Maximum number of fixed speeds 2
Documentation. Variable Frequency Drive OPTIDRIVE E2 2.2kW 1-ф/220 ( ODE-2-22220-1K042 )
Product Reviews
No reviews yet. Be the first!
SIMILAR ODE-2-22220-1K042 GOODS
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive OPTIDRIVE E2 2.2kW 1-ф/220 ( ODE-2-22220-1K042 ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for ODE-2-22220-1K042, series OPTIDRIVE E2 from manufacturer Invertek . Buy ODE2222201K042 and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy ODE-2-22220-1K042 only high quality at affordable prices. Guarantee. ODE-2-22220-1K042